PREVENTÍVNY PROGRAM pre budúcich vodičov, mladých vodičov

Dovoľujeme si osloviť všetky stredné školy s ponukou, ktorá by mohla byť pre študentov zaujímavá v rámci prevencie. Naša spoločnosť ponúka PREVENTÍVNY PROGRAM pre budúcich vodičov, mladých vodičov. Spoločnosť GNOSTIK s. r. o. poskytuje profesionálne služby v oblasti pracovnej a organizačnej psychológie a certifikovanej pracovnej činnosti dopravná psychológia.

Na základe skutočností, ktoré sa momentálne odohrávajú na cestách a právnych úprav v zákone o cestnej premávke pre mladých vodičov, sme si pre Vás pripravili prednášku, ktorá edukatívne a zároveň veľmi prirodzene ponúka poslucháčovi dôležité údaje a fakty v oblasti vedenia vozidla a dopravy.

Prednáška poukazuje na rôzne vplyvy počas vedenia vozidla, ktoré vplývajú na bezpečné šoférovanie. Štatistiky nám poukazujú, že budúci vodiči, mladí vodiči za volantom sú na cestách stále rizikovou skupinou.

Táto problematika nás zaujíma a je veľmi dôležitá prevencia v tejto oblasti. Jedine prevenciou môžeme navodiť zmenu postoja mladých vodičov k danej problematike.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať